Strona główna » O nas

O nas

Radosław Latto - tatawiewszystko.pl
Radosław Latto – Tata, który wie wszytko

Hej!

Nazywam się Radosław Latto. Jestem mężem mojej pięknej Koliberki i ojcem dwóch małych szkrabów. Mieszkam we Wrocławiu i pracuję we wrocławskim oddziale Centrum Dziecięcego „U Kubusia” jako doradca klienta ds. sprzętu. Co należy rozumieć jako gościa od fotelików samochodowych i wózków dziecięcych (głównie, ale nie tylko).

Blog tatawiewszystko.pl powstał z potrzeby dzielenia się moją wszechwiedzą z innymi ojcami. Ukazywania kolorytu rzeczywistości i odkrywania przed nimi tego, że podobnie jak ja mogą wiedzieć zdecydowanie więcej niż wiedzieli wcześniej. Szczególnie po lekturze wpisów zamieszczanych na łamach tego bloga ;).

Ale wiedza to nie wszystko! Jest jeszcze świadomość. W sumie wiedza bez świadomości jest gówno warta. Kilka przykładów?
Palacz wie, że palenie szkodzi, ale pali dalej.
Tatuś dorobkiewicz wie, że poddupnik nie jest bezpieczny, ale i tak go kupi, bo może (bo jest tani, a testy ADAC to oszustwo).

Zatem Panowie i Panie, nie kwestia wiedzieć, ale być świadomym tego co robić aby tę wiedzę odnaleźć. Nie kwestia czytać książki, kwestia przenosić się myślami w krainy obce, nieodgadnione i tajemnicze. Doświadczać, przeżywać i walczyć z armiami orków, wampirów i strzyg (a ze swoją głupotą w szczególności).

Chojrakiem nie jestem. Wiem doskonale, że moja wiedza jest uboga, ale… ale nie boję się pytać, dociekać i sprawdzać, bo ten wie wszystko, kto wie, że nic nie wie! Wiem, że nic nie wiem i właśnie z racji swojej niewiedzy ciągłe poszukuję, zgłębiam i staram się być zaradny na tyle na ile ZARADNY być mogę. Dlaczego?

Dlatego, że prawdziwy tata wie wszystko ;). A przede wszystkim wie to, że nic nie wie, i dlatego pyta, a dzięki swojej zaradności wie gdzie szukać odpowiedzi. Na przykład… u żony.

Mama wie więcej!

Tatawiewszystko.pl to blog ojca, który zgłębiając swoją wiedzę o świecie, nie może poprzestać tylko na jej akumulowaniu, ale ma nieujarzmioną potrzebę podzielenia się nią z całym światem. Zaś w szczególności z ojcami, którzy podobnie jak ja, chcą wiedzieć więcej i dzięki temu stawać się wymarzonymi ojcami swoich dzieci.

A nawet jeśli w ostateczności wszystkie źródła zawiodą i nie będzie już nadziei dla świata, to zawsze można spytać mamy, bo… …tatawiewszystko.pl to również blog mojej żony, która choć wciąż tworzy wiele poza nim, to coraz bardziej wkracza na jego łamy. W końcu, mama wie więcej.

Tata wie wszystko i jego Koliberka.
Ja i moja Koliberka w podróży po szlakach, stepach i dzikich pustkowiach przecudownego rejonu Polski jakim są Góry Izerskie.

Jako tata, wiem wszystko, więc zbieram całą masę danych potrzebnych do analizy ruchu na tej stronie. W tym celu wykorzystuję analityczne ciasteczka. Dlatego też proszę Cię, abyś zaakceptował ich używanie, a jeśli chcesz wiedzieć więcej o polityce prywatności i Twoich prawach, to po prostu "czytaj więcej". Zaakceptuj Czytaj Więcej